Dostawa i płatności

Zamówienie minimalne to 4 porcje jakiegokolwiek smaku i to jest minimum logistyczne.

Po wybraniu przez Ciebie odpowiedniej ilości i odpowiednich smaków pierogów przystępujemy do kompletowania Twojego zamówienia. Wszystkie pierogi są mrożone, zapakowane w worki próżniowe i przechowywane w temperaturze mroźniczej -18°C. Zapakowane pierogi umieszczamy w specjalnym opakowaniu termicznym, dodatkowo do środka wkładamy suchy lód (temp -78°C), który zapewnia pierogom podróż w bezpiecznej temperaturze. Następnie nasza paczka jest dostarczana pod wybrany przez Ciebie adres w przeciągu 24 godzin od nadania.

Paczki wysyłamy od poniedziałku do czwartku – aby mieć pewność, że nasza paczka nie spędzi weekendu na sortowni u przewoźnika.

Temperatura jak w zamrażarce!

Wykres temperatury i czasu

Powyższy wykres przedstawia temperaturę w opakowaniu termicznym, w którym nasze pierogi są dostarczane. Zauważ, że od czasu zapakowania, do czasu otwarcia paczki, temperatura utrzymuje się w zakresie dokładnie takim jak w Waszej zamrażarce!

Wykres powstał na podstawie odczytów ze specjalnego urządzenia rejestrującego temperaturę co 10 minut. Właśnie dzięki takim badaniom, jesteśmy pewni, że nasze pierogi są bezpieczne w trakcie transportu.

Szybkie zasady zamawiania:

  1. Wybierz smaki pierogów - pamiętaj o wielokrotności 4 porcji.
  2. Wpisz dane do dostawy.
  3. Wybrane przez Ciebie pierogi pakujemy do specjalnego opakowania termicznego wraz z wkładem mroźniczym.
  4. Przekazujemy je kurierowi.
  5. Zwykle na nastepny dzień odbierasz paczkę od kuriera.

Shoper Płatności

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl